Sobota, 21 Maj 2022 r. ,   Donata, Kryspina

Portal aukcyjny Poleasingowe.pl - maszyny rolnicze poleasingowe

   9
Poleasingowe.pl to portal aukcyjny dający użytkownikom możliwość wylicytowania i zakupu aut oraz specjalistycznych maszyn w konkurencyjnych cenach. W ofercie znajdują się zarówno samochody osobowe oraz skutery, jak i autobusy, przyczepy czy naczepy.

Portal prowadzi też sprzedaż maszyn rolniczych, budowlanych czy sprzętu medycznego, np. urządzeń do diagnostyki dermatologicznej i skanowania znamion, aparatów RTG lub ultrasonografów. Sprzęt jest sygnowany przez uznane na rynku marki oraz posiada wymagane certyfikaty. Aukcje dotyczą również profesjonalnych urządzeń drukarskich, kosmetologicznych, wiertarek i okleinarek.

Poleasingowe.pl to gwarancja jakości proponowanych maszyn. Wszystkie są w optymalnym stanie technicznym oraz mają zadowalającą charakterystykę pod względem parametrów motorów, przebiegu i stanu części. Portal wyróżnia się przejrzystymi zasadami prezentacji towarów oraz przeprowadzania transakcji. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej portalu.
Adres
Portal aukcyjny Poleasingowe.pl
ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska
Strona WWW
Telefon
NIP
8942976550
REGON
021014968

Wśród szerokiej grupy osób panuje przekonanie, że coś takiego jak niezdrowe jedzenie w ogóle nie istnieje, gdyż nasz organizm potrzebuje wszystkiego, aby żyć. Jest to oczywiście nieprawda, gdyż badania dowodzą, że nasz organizm potrzebuje do przeżycia i prawidłowego...
Auto GTA to skup samochodów działający na co dzień na terenie Wrocławia. Klienci mogą w nim sprzedaż różnorodne modele aut, niezależnie od tego, czy znajdują się one w perfekcyjnym stanie technicznym, czy też są w jakimś stopniu uszkodzone. Im lepszy stan techniczny samochodu,...
Maiko Sushi to restauracja, serwująca popularne i smaczne potrawy z kuchni japońskiej m.in. sushi, oyakomaki, uramaki, nigiri, futomaki, hosomaki i wiele innych. Restauracja mieści się przy ulicy Zakładowej 20F we Wrocławiu, aczkolwiek istnieje również dostawa pysznych dań prosto do domu....